neděle 28. října 2012

On My Wishlist - 9.

Meme z dílny Book Chick City. Jeho cílem je každou sobotu zveřejnit knihu nebo knihy, které bychom si chtěli koupit. Mohou to být knihy starší i, novější nebo knihy, které teprve vyjdou. Tuto sobotu (ano, vím, že je neděle) jsem si vybrala:

          Bílého koně od Alexe Adamse

 Nakladatesltví: Domino
Počet stran: 304
Doba vydání: 10/2012 - vyšlo
Vazba: pevná s přebalem
Cena: 289 Kč

 Někdy považujeme život za nudnou samozřejmost. A jindy nechceme nic než přežít....

Třicetiletá Zoe dobrovolně strávila posledních pět let v jakési osobní bublině – po tragické smrti manžela se pohybuje jen mezi svým prázdným bytem a výzkumným ústavem, kde pracuje jako uklízečka. Šeď plynoucích dní ji neubíjí, naopak jí pomáhá nalézt vnitřní klid, aby se mohla rozhodnout, co se svým životem provede dál.

A pak se najednou všechno změní. Lidé v jejím okolí začnou umírat na záhadný virus, pojmenovaném Bílý kůň. Smrtící nákaza se lavinovitě šíří po celém světě a během několika měsíců se lidstvo ocitá na pokraji vyhynutí. Přežije jen hrstka imunních jedinců, a někteří z nich jako by pozbyli veškeré lidství.

Vypuká válka a apokalypsu dovrší ničivé zvraty počasí. Možná Zoe dříve považovala holý život za jedinou jistotu, kterou ještě má. To už teď ale neplatí. Odkázána pouze sama na sebe putuje postapokalyptickým světem a snaží se přežít. Nebezpečí číhá na každém kroku, neboť z lidské podstaty už zbylo jen velmi málo.

Zoe dál míří k jedinému místu, které by jí mohlo poskytnout potřebnou ochranu – nejen kvůli sobě, ale i kvůli tajemství, které nese s sebou…


Trailer:  http://www.youtube.com/watch?v=6EWXJckVkSo&feature=player_embedded - jde o neveřejně video, take sem můžu dát jen odkaz, tento trailer pochází z oficiálních stránek bux.cz.1 komentář:

  1. Sakra! Vidím knihu asi po druhé a mám takovou chuť si ji koupit! Možná ještě počkám na nějaké recenze ale ta obálkaˇˇ Achjo, to zase bude peněz :DD
    Mimochodem Máš moc hezký blog ! :)

    OdpovědětVymazat

Děkuju za projevenou podporu nebo kritiku, obou si vážím.