Knižní projekty

PROBÍHÁ 
 #zijuknihu

 zijuknihu134š
 Nový letní projekt, který přivedla k životu laurdes.


 Knihomolův cestovní deník

 
 
    Projekt na cesty z mé hlavy.

 Knižní výzva na rok 2014

knizni-vyzva

 S rokem 2014 přichází i nová knižní výzva od Ells, ve které opět nemůžu chybět. Tenhle rok jsem si dala do puntíku stejný cíl jako ten minulý - 70 knih. Taky už by se mi to mohlo povést, ne?                   PROBĚHLO                         

Dlouhé zimní večery #2

 
  Už podruhé je tu zimní (vánoční) atmosférou prosycený projekt od koho jiného než od Táni!


Knižní chvilky

 Knižní chvilky jsou něco jako projekt, ale spíše podělení se s ostaními o naše Knižní chvilky z dílny TerezZ.
Mé knižní chvilky najdete zde.

 Knižní výzva na rok 2013


Mým cílem je: 
Knižní výzva na rok 2013 je projekt, jehož autorkou je Ells. Za cíl jsem si dala 70 knih, více o tom, kolik jsem toho už přečetla zde.


Měsíční párování


 
Měsíční párování je nový projekt od Vendey, který spočívá v tom, že vám přidělený partnet vybere z vašeho daného seznamu 10 knih jednu, kterou budete muset přečíst. Podle mě skvělý nápad dokopat se přečíst nějakou knížku, která vám už dlouho leží na poličce. :) Více informací zde. Blog tour

     blog tour konečná verze 3           
   Blog tour aneb zeptej se na cokoliv je tentokrát z dílny laurdes.

Letní dumání
                         
 
Létem provoněný projekt od Syki, na který se těším jak malá celý rok

Vánoční re-reading Harryho Pottera

VeEee napadlo udělat vánoční re-reading Harryho Pottera a jelikož tyhle knížky miluju, tak jsem se zapojila. Projekt začíná 17.12.2012.  Více informací zde.

Dlouhé zimní večery

 Dlouhé zimní večery je projekt, který vymyslela Táňa. Cílem je každou neděli (v mém případě to nebude vždy v neděli, ale i v jiný den) od 4.11. do 23.12.2012  uveřejnit zamyšlení na jedno z témat, je jich celkem devět. Na mém blogu najdete projekt zde.

Vánoční knižní výzva

Vánoční knižní výzva je projekt pořádaný Niklausem. Cílem projektu je od 24.11 - 24.12. přečíst daný počet knih podle vaší skupinu. Já mám skupinu tři a více o tom, jak se mi vede zde.

Vánoce jsou zase tady

 Další Vánoční projekt z dílny Niklause z blogu Life Full of Books. Cílem je každou sobotu uveřejnit článek na dané téma. Více zde. Na mém blogu najdete tento projekt zde.

 Knižní vzpoura

Tenhle nový a originální knižní projekt je z dílny Awekki. A co jde v Knižní vzpouře? Cílem je se vzbouřit! Vzbouřit se a během dvou měsíců - listopadu a prosince zkusit co nejvíc úkolů, misí, které nejsou zase tak obvyklé. 
 Za každých pět odškrtnutých misí se posunete ve vojenském hodnocení o kousek výše. Všichni začínáme na úrovni Vojín a celkově je možné dosáhnout až 5. levelu, kdy automaticky získáváte hodnost Generál (30 misí). Tímto společně vytvoříme imaginární armádu, které nám pomůže zbořit uniformní stereotypy.
  A jaká jsem rebelka já :D se můžete podívat zde.

12 Knižních měsíců


12 knižních měsíců je zajímavý a originální projekt, který vymyslela Ettelëa Dragons z Knižního útočiště. 12 knižních měsíců na mém blogu najdete zde.

Knižní výzva 2012 - Knihy od A do Z


Tenhle knižní projekt je z blogu milujem-knihy, který se mi ale teď zobrazuje jako odebraný. Cílem této knižní výzvy, je zaplnit celou abecedu začínajícími písmeny knih, které jsme přečetli v roce 2012. Postupně sem budu přidávat různé tituly.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuju za projevenou podporu nebo kritiku, obou si vážím.