sobota 13. října 2012

On My Wishlist - 8.

Meme z dílny Book Chick City. Jeho cílem je každou sobotu zveřejnit knihu nebo knihy, které bychom si chtěli koupit. Mohou to být knihy starší i, novější nebo knihy, které teprve vyjdou. Tuto sobotu jsem si vybrala 2 knihy: 

                    Střípky duší od Mary Lindsey

 Lenzi slyší hlasy a má vize – vize o náhrobních kamenech, povodních a chlapci s kovově šedýma očima. Zdá se, že jí nikdo nemůže pomoci – dokonce ani její přítel Zak. Pak však potká Aldena, kluka ze svých snů, jenž jí prozradí, že ona je mluvčí – člověk schopný komunikovat s bloudícími dušemi a pomoci jim – a že on byl po celá staletí jejím strážcem. Nyní čeká Lenzi těžké rozhodnutí: Zak, nebo Alden, život, nebo smrt. Jenže čas se krátí. Zlovolná duše chce Lenzi zničit a zabije ji, jestliže se nerozhodne včas…

Přímo dechberoucí obálka a zajímavá anotace, Střípky duší u mě nesmí chybět.a...


            Nebezpečně krásný od Melissy Marr
  
Málokdo z obyvatel Huntsdalu tuší, že existuje ještě jiný svět, svět elfů a víl. Svět plný tajemství a nebezpečí, který je smrtelníkům zapovězený. Aislinn vidí víly od narození, ale nikdy netušila, že ve světě éterických bytostí, před nimiž celý život utíká, bude muset sehrát zásadní roli. Vše se pro ni změní v okamžiku, kdy se setká s Keenanem, letním králem. Ten v ní spatří svou královnu, kterou marně hledá již tisíc let. S její pomocí má zachránit svět letních elfů i lidí před zlovůlí kruté zimní královny. Najde v sobě Aislinn dostatek odvahy, aby podstoupila osudovou zkoušku? Bude ochotná riskovat vlastní život, aby pomohla nebezpečně krásnému elfovi, kterého ani nezná?

 Už před dlouhou dobou mi tahle obálka učarovala na Goodreads a teď vyjde v Česku, takže doufám, že si ji brzo pořídím.


Obě z knížek vyjdou v na konci října 2012. Střípky duší vydá nakladatelství CooBoo a Nebezpečně krásný Mladá fronta.

 
2 komentáře:

  1. O Wicked Lovely som už počula, ale až teraz sa mi zapáčila. Obe knižky si niekedy v budúcnosti prečítam. Veď z to-readu mi neutečú. ;-)

    OdpovědětVymazat
  2. tieto knihy ma tiež veľmi lákajú 8)
    vyzerajú perfektne 8)

    OdpovědětVymazat

Děkuju za projevenou podporu nebo kritiku, obou si vážím.