sobota 29. září 2012

On My Wishlist - 6.

Meme z dílny Book Chick City. Jeho cílem je každou sobotu zveřejnit knihu nebo knihy, které bychom si chtěli koupit. Mohou to být knihy starší i, novější nebo knihy, které teprve vyjdou. Tuto sobotu jsem si vybrala:

  Dědičku od Amandy Hocking

Vstupte do světa Tryllů!
Když bylo Wendy pouhých šest let, matka se ji pokusila zabít. Tvrdila jí, že je monstrum. O jedenáct let později se Wendy začíná obávat, že matka měla tehdy možná pravdu. Dochází jí, že asi není tím, kým si po celý život myslela, že je. Toto poznání jí pomáhá odhalit Finn Holmes.
Finn, záhadný spolužák, zprvu Wendy jen neustále pozoruje. Něco na něm Wendy neskutečně přitahuje, ale zároveň děsí. S jeho pomocí se dozví i pravdu o sobě a svém životě: Jako miminko byla zaměněna s jiným dítětem, chlapcem. Ještě v šoku se Wendy vydá s Finnem za svou pravou matkou. Netuší ale, co ji tam čeká...
Nový domov Wendy nutí nechat dosavadní život za sebou, zapomenout na školu jí problém nedělá, ale jak se vypořádá se ztrátou svého bratra a tety? Wendy se musí poprat se svým novým údělem a s tím, že ani u své pravé matky nenajde city, které celé dětství tak moc postrádala.

Říká se nesuď knihu podle obalu, samozřejmě v jiném významu, a já to udělala a řekla jsem si, že Dědička bude určitě skvělá. Nakladatelství Fortuna Libri ji plánuje vydat v listopadu 2012 a tahle knížka musí být bezkonkurenčně jedna z těch, které si v listopadu koupím.

Ostatní obálky:
1 komentář:

  1. Na tuhle knihu se děsně moc těším! :) Je úžasné, že se Fortuna Libri rozhodlo tuto trilogii vydat :)

    OdpovědětVymazat

Děkuju za projevenou podporu nebo kritiku, obou si vážím.