sobota 27. dubna 2013

On My Wishlist - 20.

Meme z dílny Book Chick City. Jeho cílem je každou sobotu zveřejnit knihu nebo knihy, které bychom si chtěli koupit. Mohou to být knihy starší i novější nebo knihy, které teprve vyjdou.
  
Soud padlých andělů od Jamese Kimmela Jr.

 Působivý příběh o spravedlnosti a odpuštění
Mladá právnička Brek Cuttlerová se zničeho nic ocitá na opuštěném nádraží. Její šaty jsou poskvrněny krví a ona si nevzpomíná, jak se to stalo.

Nabízí se jediné vysvětlení: Je mrtvá.

Tak začíná nesmírně zajímavý román o velké lásce, přátelství, vině a odpuštění, o hledání pravdy a o tom, jak se člověk musí vypořádat sám se sebou, se svými činy, se svou minulostí i se svými nepřáteli… James Kimmel rozvinul příběh mladé ženy, která zemřela zjevně násilnou smrtí a jde po svých stopách do minulosti, aby vypátrala, proč se jí to stalo. Na své cestě za pravdou a spravedlností se setkává se spoustou dalších lidí, kteří mají stejný cíl jako ona a všichni se blíží k poslednímu soudu… Jak pro ně dopadne?

Kdo je skutečně soudcem našeho osudu a života…?


Původně jsem si šla do knihkupectví pro Jsem roztříštěná, ale prostě mi to nedalo a musela jsem si koupit tuhle, tak doufám, že nebudu litovat. Prostě miluju spontánní nákupy. ;)

3 komentáře:

  1. Roztřištěná je skvelá, mala si si ju kúpiť 8D
    Ale o tomto som už počula vyzerá to dobre 8)

    OdpovědětVymazat
  2. Už som si knihu všimla, najmä vďaka obálke, ktorá sa nápadne podobá na Undone. :)

    OdpovědětVymazat

Děkuju za projevenou podporu nebo kritiku, obou si vážím.