sobota 12. ledna 2013

On My Wishlist - 15.

Meme z dílny Book Chick City. Jeho cílem je každou sobotu zveřejnit knihu nebo knihy, které bychom si chtěli koupit. Mohou to být knihy starší i novější nebo knihy, které teprve vyjdou. Tuhle sobotu jsem si musela vybrat knihu, které se nemůžu dočkat.

     Anna krví oděná od Kendary Blake


Cas Lowood zdědil vzácné poslání: zabíjí mrtvé.
Před ním to dělal jeho otec, dokud nebyl hrůzně zavražděn duchem, kterého měl zabít. Vyzbrojen otcovým tajemným a smrtícím athame, Cas cestuje po zemi se svou čarodějnickou matkou a kocourem, který větří duchy. Společně se vydávají po stopách legend a místního folklóru a snaží se držet krok s mrtvými zabijáky. Otravné věci jako budoucnost neřeší a přátele si drží od těla.
Když přijedou do nového města, aby našli ducha, jemuž místní říkají Anna krví oděná, nečeká Cas nic než obvyklou rutinu: nastěhovat se, vypátrat a zabít. Místo toho ale najde běsnící prokletou dívku, přízrak, s jakým se dosud nesetkal. Stále nosí šaty, které měla na sobě v den své brutální vraždy roku 1958. Tehdy byly bílé, ale teď jsou rudě potřísněné a kape z nich krev. Od své smrti Anna zabíjí každého, kdo se opováží vstoupit do jejího opuštěného viktoriánského domu, kterému kdysi říkala domov.
Avšak z nějakého důvodu Casův život ušetří.


A spolu s ní i jeden z nejlepších trailerů, na které jsem se dívala..


 

6 komentářů:

 1. Wow. Perfektný trailer. Nevedela som, že existuje český preklad. Určite si to zoženiem.

  OdpovědětVymazat
 2. Toto chcem aj ja, táto duchárčina by mohla byť super 8)

  OdpovědětVymazat
 3. Anna vypadá velice dobře... a strašidelně. :D :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ten trailer je fakt boží až se bojim! :D))

  OdpovědětVymazat
 5. No to koukám =D .. Teprve teď jsem se (konečně) dostala k tomuto meme a vybrala jsem si úplně stejnou knihu =D .. Anna vypadá moc zajímavě, jen ať už vyjde =)

  OdpovědětVymazat
 6. Docela strašidelný.. ale pořídím si ji, jsem zvědavá.. na stránkách Baronetu se dá předobjednat, jen za 188 Kč! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuju za projevenou podporu nebo kritiku, obou si vážím.